درباره samprofile

درباره samprofile
رعایت استانداردها، رمز ماندگاری در عرصه رقابت است

گروه صنعتی شیراز پلیمر به یاری خداوند و عزم مدیران و کارکنان پر تلاش خود توانسته است فاز اول کــارخــانه تولید پروفیل UPVC با برند samprofile را در شهرک صنعتی بزرگ شیراز در زمینی به مساحت 4000 متر مربع راه اندازی نماید. طراحی قالب ها برای تولید پروفیل samprofile به صورت انحصاری بوده تا محصول نهایی از لحاظ استقامت و ایمنی مطابق با استاندارد های ملی باشد. samprofile با بهره گیری ازمدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات،همچنین دانش فنی متخصـصین خود در امر تولید در تلاش است روز به روز بر کیفیت خود افزوده و همگام با تکنولوژي روز دنـیا در این صنعت گام بردارد. samprofile ماموریت خود را افزایش تنوع و کیفیت در تولید و معرفی انواع محصولات قرار داده و در راستای این ماموریت خلاقیت و نوآوری را سر لوحه کار خود قرار داده است. این شرکت از آزمایشگاه تخصصی پیشرفته بهره می گیرد که تستهای انجام شده این آزمایشگاه به شرح ذیل میباشد :

در حال حاضر پروفیل های تولیـــدی samprofile در یک ســـری چهار کاناله طراحی و تولید شده است.

کاتالوگ سام پروفیل :


برند samprofile ،معرف تضمین کیفیت محصولات شرکت شیرازپلیمرجنوب و در جهت جلب رضایت مشتریان ثبت شده است. ابتکار و نوآوری در طراحی و کیفیت برتر متریال استفاده شده در پروفیل یو پی وی سی، موجب استقبال بی نظیر مشتریان خود گردیده است.با نگاهی به توان بی نظیر مجموعه های تولیدی در ایران و در راستای تحقق اهداف صادراتی کشور، هرگونه همکاری با شما در امر صادرات که موجب ارتقای جایگاه صنعت ایران در عرصه جهانی گردد را مایه افتخار خود می دانیم.


گواهینامه مدیریت محیط زیست ISO 14001گواهینامه ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 18001گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001گواهینامه مدیریت یکپارچه 99:2006

گواهینامه ها

  • گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001
  • گواهینامه مدیریت محیط زیست ISO 14001
  • گواهینامه مدیریت یکپارچه 99:2006
  • گواهینامه ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 18001